پمپ آب نیم اسب

پمپ آب نیم اسب

دسته : مقالات کالای صنعتی

بسیاری از عزیزان جهت رفع مشکل افت فشار آب و در همین راستا افزایش و تقویت فشار آب، مخصوصا عزیزانی که دارای مصارف عمومی و ساده می باشند به دنبال بهترین پمپ نیم اسب و همچنین یک پمپ آب کوچک می گردند. همانطور که پیش تر ذکر شد، توان این محصول نیم اسب بوده و حداکثر ارتفاع 40 متر را پوشش می دهد که البته برند با برند می تواند این اعداد کمی متفاوت باشد.

معرفی بهترین پمپ آب نیم اسب خانگی

بسیاری از عزیزان جهت رفع مشکل افت فشار آب و در همین راستا افزایش و تقویت فشار آب، مخصوصا عزیزانی که دارای مصارف عمومی و ساده می باشند به دنبال پمپ نیم اسب و همچنین یک پمپ آب کوچک می گردند. همانطور که پیش تر ذکر شد، توان این محصول نیم اسب بوده و حداکثر ارتفاع 40 متر را پوشش می دهد که البته برند با برند می تواند این اعداد کمی متفاوت باشد.

پمپ نیم اسب یا به عبارتی دیگر 0.5 اسب بخار دارای توانی معادل 0.37 کیلووات می باشد و معمولا برای خانه های یک طبقه یک واحدی مناسب می باشد که البته این موضوع دارای استثنائاتی می باشد و برای بررسی دقیق این موضوع نیازمند آن هستیم تا مشخصات دقیق ملک شما را بررسی نموده و سپس اعلام نمایید که آیا پمپ نیم اسب انتخابی توسط شما، عملکرد مناسب و مدنظر شما را خواهد داشت یا خیر؟

انواع پمپ آب نیم اسب

عمده تفاوت پمپهای نیم اسب را می توان در برند و کارخانه سازنده آنها ذکر کرد و در کل مشخصات فنی بسیار نزدیکی به یکدیگر دارند. برندهای ذکر شده در پایین همگی از بهترین برندها بوده و سالیان سال در بازار کشور عرضه شده انده و همگی امتحان خود را در این زمینه پس داده اند. البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که بسته به هزینه و مبلغی که شما پرداخت می کنید، محصول با کیفیت متفاوتی نیز دریافت می کنید و صرفا قضاوت و مقایسه کردن بر اساس مشخصات فنی کار صحیحی نیست.

چگونه پمپ نیم اسب مناسب انتخاب کنیم؟

بسیاری از شما عزیزان صرفا با ارائه مشخصات ملکی خود درخواست پیشنهاد بهترین پمپ را از ما دارید، که در عمل ارائه چنین پیشنهاد کمی دشوار است زیرا مبلغی که شما می خواهید هزینه بکنید نیز در این انتخاب تاثیرگذار است.

برای مثال انتخاب یک خودرو سواری مطلوب شما، بر اساس مسیر و مسافت و سرعت خودرو شدنی است اما آیا انتخاب از این طریق کلیه نیازهای شما را پاسخ خواهد داد؟ آیا همه خودروهایی که می توانند یک مسافت هزار کیلومتری را با سرعت 120 کیلومتر و بدون هیچ مشکلی طی کنند، یکسان هستند و هیچ آپشن دیگری برای شما مهم نیست؟ لذا ارائه یک پیشنهاد بهینه تر و با راندمان بهتر بستگی به میزان هزینه خریدار نیز دارد که تاثیر مستقیمی در مواردی همچون کیفیت پمپ و قطعات آن، میزان صدا، خدمات پس از فروش و برخی موارد دیگر دارد.

پمپ آب نیم اسب

در ادامه به معرفی و تشریح بهترین پمپ آب نیم اسب خانگی موجود در بازار ایران می پردازیم:

پمپ نیم اسب پنتاکس PM45

پمپ نیم اسب پنتاکس PM45 که در دو نوع ایتالیایی و ایرانی به شما عزیزان ارائه می شود، امکان آبرسانی تا حداکثر 40 لیتر در دقیقه با درجه حفاظت IP44 را در کاربری های خانگی، صنعتی سبک و کشاوری را دارد.

پمپ پنتاکس PM45

پمپ نیم اسب پنتاکس CM50/00

پمپ نیم اسب پنتاکس CM50/00 که در دو نوع ایتالیایی و ایرانی به شما عزیزان ارائه می شود و دارای پروانه پلاستیک یا نوریل بوده، دارای صدای بسیار کمی است و از نوع سانتریفیوژ و تک پروانه می باشد.

پمپ پنتاکس CM50/00

پمپ نیم اسب ابارا PRA50

پمپ نیم اسب ابارا PRA 0.50 ML که در دو نوع ایتالیایی و ایرانی به شما عزیزان ارائه می شود. وزن پمپ EBARA PRA 0.50 ML برابر با 5.6 کیلوگرم است و توان برابر با 0.37 کیلووات و 0.5 اسب بخار دارد. آبدهی این پمپ برابر با 2.1 متر مکعب در ساعت است و ساخت کشور ایران می باشد. هد این پمپ آب برابر با 37 متر است و مناسب جهت استفاده برای 2 طبقه و نیز 2 واحد است.

پمپ ابارا PRA 0.50 ML

پمپ نیم اسب استرولر CPM130

پمپ استرولر CPM130 که یک پمپ به صورت بشقابی بوده و توان آن برابر با 0.5 اسب بخار (0.37 کیلووات) می باشد دارای پروانه برنجی است و سیم پیچ آن تمام مس است و ورودی و خروجی لوله این پمپ برابر با 1 اینچ می باشد.

پمپ استرولر CPM130

پمپ نیم اسب دیزل ساز DM16

پمپ دیزل ساز DM16 با دبی برابر با 37 لیتر در دقیقه می تواند آب را تا ارتفاع حداکثر 33 متر پمپاژ کند. قدرت موتور این الکتروپمپ که از نوع محیطی نیز می باشد معادل 0.45 کیلووات یا 0.6 اسب است.

پمپ دیزل ساز DM16

پمپ نیم اسب دیزل ساز DM45

پمپ دیزل ساز DM45 یک پمپ نیم اسبی یا 0.37 کیلوواتی است که حداکثر ارتفاع 35 متر و حداکثر آبدهی 35 لیتر در دقیقه را دارد. یک خازن با ظرفیت 8 میکروفاراد برای این الکتروپمپ در نظر گرفته شده است. شدت جریان الکتریکی مورد نیاز این محصول 2.5 آمپر است. همچنین یک اورلود حرارتی هم در پمپ تعبیه شده است. کلاس حرارتی این الکتروپمپ آب خانگی تک فاز B می باشد.

پمپ دیزل ساز DM45S

پمپ نیم اسب پدرولا PKM60

پمپ پدرولو PKm60 که یک پمپ نیم اسب ایتالیایی می باشد، ساخت ایتالیا بوده و به دلیل کاربری آسان و مقرون به صرفه بودن، دارای کاربردهای وسیعی می باشد.

پمپ پدرولو PKm60

پمپ نیم اسب تراویس PT45

پمپ تراویس PT45 ساخت کشور چین،می تواند هد (حداکثر ارتفاع پمپاژ) به ارتفاع 42 متر را تضمین کند. دبی در این پمپ 35 لیتر در دقیقه است. حجم صدایی که این پمپ در حین کار تولید می کند چیزی در حدود 89 دسی بل است که تقریبا و نسبتا کم صدا محسوب می شود.

پمپ تراویس PT 45

پمپ آب نیم اسب خودمکش شیمجه 1AWZB370

پمپ شیمجه 1AWZB370، شامل یک منبع تحت فشار 2 لیتری، پرشر سوئیچ و سوپاپ یکطرفه در کنار الکتروپمپ اصلی می باشد. حداکثر آبدهی این پمپ دائم کار برابر با 45 لیتر بر دقیقه (معادل 2.7 متر مکعب بر ساعت) و حداکثر عمق مکش این پمپ نیز 8 متر است.

پمپ خودمکش شیمجه 1AWZB370

پمپ آب نیم اسب داب KPF30/16M

پمپ داب KPF30 16M ایتالیا با توان: 0.5 اسب یا 0.37 کیلووات و ماکسیمم هد: 32.5 متر و آبدهی یا دبی: 1.8 متر مکعب در ساعت

پمپ داب KPF30/16M

پمپ آب نیم اسب راد 2PS04

پمپ راد 2PS04 دارای 0.5 اسب بخار قدرت بوده بیشترین ارتفاعی که این پمپ قادر به ایجاد آن است معادل با 40 متر و ماکسیمم دبی آن نیز 60 لیتر در دقیقه است.

پمپ آب راد 2PS04

پمپ آب نیم اسب راد 3PS04

پمپ راد 3PS04 دارای خروجی و ورودی 1 اینچ و آبدهی یا دبی 3.6 متر مکعب در ساعت است و تا حداکثر 35 متر را آبرسانی می نماید.

پمپ راد 3PS04

پمپ آب نیم اسب وتو NS-PM45

پمپ وتو NS-PM45 یکی از با کیفیت ترین پمپ های ساخت کشور چین می باشد و دارای کلاس ایمنی IP44 است، سرعت موتور آن 2800 دور در دقیقه و حداکثر آبدهی آن 42 متر با حجم آب 35 لیتر در دقیقه است.

پمپ وتو NS-PM45

پمپ آب نیم اسب ویلو Hiperi 1-4

پمپ ویلو Hiperi 1-4 که یک پمپ محیط از جنس چدن می باشد و دارای پروانه برنجی است و مصرف انرژی کمی نیز دارد.

پمپ ویلو Hiperi 1-4

پمپ نیم اسب لئو APM37

پمپ لئو APM37 یک پمپ آب نیم اسب و ساخت کشور چین است که با حداکثر ارتفاع 40 متر می تواند حداکثر تا 2.1 متر مکعب در ساعت آبرسانی کند. این پمپ آب در انواع مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی کاربرد دارد.

پمپ لئو APM37

پمپ آب نیم اسب دیزل ساز DM45 و DM45S

پمپ دیزل ساز DM45 و DM45S ساخت کشور ایران می باشند و جهت افزایش و تامین فشار آب کاربرد دارند. این دو پمپ آب با حداکثر ارتفاع 38 متر می توانند حداکثر تا 2.1 متر مکعب در ساعت عملیات آبرسانی را انجام دهند.

پمپ دیزل ساز DM45S

پمپ آب نیم اسب داب KPF30/16M

پمپ داب KPF30/16M با توان 0.37 کیلووات و 0.5 اسب بخار ساخت کشور ایتالیا می باشد. این پمپ آب با حداکثر ارتفاع 32.5 متر می تواند حداکثر تا 1.8 متر مکعب در ساعت آبدهی کند و جهت تامین و افزایش فشار آب استفاده می شود.

پمپ داب KPF30/16M

پمپ آب نیم اسب خودمکش شیمجه PW 370

پمپ خودمکش شیمجه PW 370 با توان 0.37 کیلووات و 0.5 اسب بخار ساخت کشور چین است. این پمپ آب دارای حداکثر ارتفاع 36 متر و حداکثر آبدهی 2.4 متر مکعب در ساعت است و در مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی کاربرد دارد.

پمپ خودمکش شیمجه PW 370

پمپ آب نیم اسب استرولر QB60

پمپ استرولر QB60 ساخت کشور چین است که جهت تامین افزایش فشار آب ساختمان مسکونی کاربرد دارد. این پمپ آب با حداکثر ارتفاع 31 متر می تواند حداکثر تا 1.8 متر مکعب در ساعت آبرسانی کند.

پمپ استرولر QB60

پمپ آب نیم اسب آنشی SH45

پمپ آنشی SH45 با توان 0.37 کیلووات و 0.5 اسب بخار، ساخت کشور چین می باشد. این پمپ آب با حداکثر ارتفاع 40 متر این قابلیت را دارد که حداکثر تا 2.2 متر مکعب در ساعت آبرسانی کند.

پمپ آنشی SH45

پمپ آب از منظر توان، دارای انواع دیگری می باشد که از جمله آنها می توان به پمپ آب یک اسب و پمپ آب دو اسب اشاره نمود که با مراجعه به صفحات مربوطه می توانید اطلاعات فنی و ویژگی های هر کدام را به تفیکیک بررسی نمایید.

مشاوره